Dárkové poukázky

Nejbližší kurz pro veřejnost je  W o r k s h o p      z d r a v é h o      v a ř e n í,  na který rádi vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ.

Kurz proběhne v sobotu 8.září od 15.00 do 18.00 hodin a bude veden v českém jazyce za přítomnosti výživového poradce, ke kterému budete moci směřovat své dotazy. Součástí kurzu je i příprava zdravých laskomin a během workshopu se bude samozřejmě kromě vaření i ochutnávat.

Omrknete s námi tipy a triky v kuchyni a zjistíte, že vaření může být rychlé, jednoduché i kvalitní zároveň. Už se nebudete moci vymlouvat, že nemůžete jíst zdravě, protože nemáte čas na přípravu jídel. Dozvíte se také, v čem spočívají nejčastější a nejzáludnější chyby při sestavování zdravého a vyváženého jídelníčku a jak se jich vyvarovat. Čas zbude určitě i na diskusi. Odcházet budete s vědomím, že cítit se fit je snadné a ve zdravém životním stylu ani zdaleka nejedete sami. Udělejte si s námi více než příjemné odpoledne, těšíme se na Vás!

Tento netradiční dárek můžete použít i jako zaměstnanecký benefit. Cena za jednu osobu je 1500,- Kč a počet účastníků akce je omezen.

Více informací ohledně Workshopu zdravého vaření se dozvíte na telefonu 604 555 029. A přihlásit se můžete na emailu info@cooking-in-english.cz.